Beachvolleybal - Finaledag

  1e Ronde 2e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
             
1 Fresh2You          
             
2 Meloenen, Meloenen, Meloenen zo 8-7 10:20        
             
3 De Donderdagavond   zo 8-7 12:20      
             
4 Beter Zacht Erin Dan Hard Er Neffe zo 8-7 10:20        
             
5 Team Shrek     zo 8-7 14:00    
             
6 Team Rullens zo 8-7 10:40        
             
7 Utrecht Hoor Hier Niet Te Zijn   zo 8-7 12:20      
             
8 Milon Club Orthomedic zo 8-7 10:40        
             
9 Radler Is Nog Niet Op       zo 8-7 14:40  
             
10 Meskes zo 8-7 10:40        
             
11 Leuk Geprobeerd   zo 8-7 12:40      
             
12 Clu3 zo 8-7 11:00        
             
13 De Sloopkogels     zo 8-7 13:40    
             
14 Sjek, Sjek En De Vloeikes zo 8-7 11:00        
             
15 Wouwse Ouwe   zo 8-7 12:40      
             
16 Biefstuk Friet & De Cockriders zo 8-7 11:00        
             
17 O Nina Wat Doe Je Nu?         zo 8-7 16:20
             
18 Simpele Keezen zo 8-7 11:20        
             
19 Kvw Wouwse Plantage 2   zo 8-7 13:00      
             
20 Desperado zo 8-7 11:20        
             
21 Niet In De Ochtend A.U.B.     zo 8-7 14:00    
             
22 Guffer Goeie Kwarktassen zo 8-7 11:20        
             
23 Tis D'R Op Of D'R Onder   zo 8-7 13:20      
             
24 Veehandelgangers zo 8-7 11:40        
             
25 Wouwse Nieuwe       zo 8-7 15:00  
             
26 Team Pro zo 8-7 11:40        
             
27 De Zandhappers   zo 8-7 13:20      
             
28 Net Te Laat zo 8-7 11:40        
             
29 Team Talent     zo 8-7 14:20    
             
30 Kantine Cluzona zo 8-7 12:00        
             
31 Niet Goed, Wel Leuk   zo 8-7 13:00      
             
32 Tikkie Takka zo 8-7 12:00        
             
             

Beachtennis - Finaledag

  1e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
           
1 Bijna Alles Lukt        
    Bijna Alles Lukt      
2 Bye 1        
           
3 De Lange En De Kleine   zo 8-7 14:20    
           
4 Las Chicas zo 8-7 13:00      
           
5 Prutsers     zo 8-7 15:00  
    Prutsers      
6 Bye 3        
           
7 Team Sproetjes   zo 8-7 14:00    
           
8 De Minder Validen zo 8-7 12:40      
           
9 T Ken Net       zo 8-7 16:00
    T Ken Net      
10 Bye 11        
           
11 Appeltje Eitje   zo 8-7 13:40    
           
12 Siebelink zo 8-7 12:20      
           
13 M&M'S     zo 8-7 14:40  
    M&M'S      
14 Bye 10        
           
15 Bye 2   zo 8-7 13:20    
    Fresh2You      
16 Fresh2You        
           
           

Voetvolley - Finaledag

  1e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
           
1 Tikkie Takka        
    Tikkie Takka      
2 Bye 1        
           
3 Hmvz1   zo 8-7 13:40    
           
4 Criitoph zo 8-7 12:40      
           
5 Fc Moest Jij Niet Uh?     zo 8-7 14:40  
    Fc Moest Jij Niet Uh?      
6 Bye        
           
7 Bye 12   zo 8-7 14:00    
    Sc Haamlip      
8 Sc Haamlip        
           
9 Fresh2You       zo 8-7 15:40
           
10 Juupclub zo 8-7 12:20      
           
11 Spongebob Squad   zo 8-7 13:40    
    Spongebob Squad      
12 Bye 13        
           
13 Barry Perk, Schilderwerk     zo 8-7 14:20  
           
14 Barry Perk, Paintingwork zo 8-7 12:00      
           
15 Bye 2   zo 8-7 13:20    
    Clu3      
16 Clu3